Giriş yapmadınız. Lütfen giriş yapmak için tıklayınız.
Üye olmalıyım
Şifremi unuttum
Üyelik kuralları
kozmetikoda.com
Reklam Alanı
 
Oteller
Ağaoğlu My Resort Uludağ
Ağaoğlu My Resort Uludağ

Ağaoğlu MY RESORT ULUDAĞ'da her türlü konfor düşünülerek hazırlanmış olan Standart, Suite ve Aile Odalarımız mevcuttur. Sanki evdeymişcesine rahat edebileceğiniz odaların tamamında mini bar, telefon, banyo, wc, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, SAT TV ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Suite ve Deluxe odalarımız standart odalarımıza nazaran daha geniş olmakla beraber, Suite ve Deluxe odalarımızda diğer odalardan farklı olarak jakuzi bulunmaktadır.

Otel Adı:

Ağaoğlu My Resort Uludağ

Bölge:

Uludağ

Özellikler:

mini bar, telefon, banyo, wc, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, SAT TV ve saç kurutma makinesi, Suite ve Deluxe odalarda ayrıca jakuzi, kapalı yüzme havuzu, kayak pisti, restoranlar, bar, oyun salonları, çok fonksiyonlu toplantı salonları

Ulaşım:

Bursa-Uludağ karayolu ile 40 dakika, havaalanına 60 dakikadır. Uludağ, Bursa şehir merkezinden 22 km uzaklıktadır. Özel araç ile Bursa'dan en uygun çıkış Çekirge yolu üzerinden yapılır. Özel araç dışında özellikle kış ayları için Bursa şehir merkezi Tophane'den günün her saati minibüsler kalkmaktadır. Kayak merkezine çıkmak ortalama 1.5 saat sürmektedir.

Eposta:

[email protected]

Ağaoğlu My Resort Uludağ hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
1 / 1
snowboardturkiye bir tunayt girişimidir. Copyright © 2008